Nechte se inspirovat barokem…

Navštivte impozantní barokní komplex s celoročně přístupným prohlídkovým okruhem, kavárnou, restaurací a ubytováním v renovovaných mnišských celách Domu hostů.

Adventní, Vánoční a Silvestrovské prohlídky


více info >

8. Broumovské diskuse na YouTube

Podívejte se na záznam hlavních panelů se zajímavými hosty

více info >

Za poklady Broumovska na YouTube

Poslechněte si záznam koncertu festivalových rezidentů

více info >

Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov

Klášter Broumov je pohostinným místem vzdělávání, umění, dialogu, setkávání a spolupráce. Inspiruje prohlídkou monumentální ukázky české barokní architektury stejně jako živým programem a kulturou. V prostorách památky funguje Vzdělávací a kulturní centrum – evropská instituce podněcující tvořivost, sebevědomí a toleranci.

Broumovský klášter Nahlédněte do bohaté historie kláštera plné nejen uměleckých děl Prohlídky s Lotrandem pro malé i velké Divadelní inscenace HRA-NIC-e o historii Broumovska ArtCafé - klub přátel umění Ubytování Dům hostů Navštivte broumovský klášter plný jedinečných artefaktů i kouzelných míst .

Bulletin č. 28 / březen 2021

Bulletin v PDF

Šanci zůstat tu celý měsíc, musí ocenit každý spisovatel

16. 11. 2021 - V úterý 23. listopadu od 17:30 se v Městské knihovně uskuteční Literární Café – autorské čtení a beseda se spisovatelkou a aktuální rezidentkou klášterního Literárního...
Celý článek

Mají v politice místo hodnoty? I to proberou 8. Broumovské diskuse

20. 10. 2021 - Tři diskusní panely, řada zajímavých osobností, kultivovaná diskuse do hloubky a bohatý doprovodný program. To jsou 8. Broumovské diskuse – konference, která se uskuteční...
Celý článek