Komunikace v obtížných a konfliktních situacích

Adventní, Vánoční a Silvestrovské prohlídky


více info >

8. Broumovské diskuse na YouTube

Podívejte se na záznam hlavních panelů se zajímavými hosty

více info >

Za poklady Broumovska na YouTube

Poslechněte si záznam koncertu festivalových rezidentů

více info >

Potřebujete mluvit, slyšet a rozumět? A to i v situacích, které tomu nepřejí? Pak se Vám vyplatí podívat se na komunikaci, problémy a konflikty novýmy očima.

Kurz ukazuje, jak diskusi s jinými lidmi vést a dovést k výsledku. Vychází z mediačních postupů a vysvětluje, kdy je třeba se ptát a kdy spíše naslouchat, jak se vyhnout potížím a zvládat emoce a kdy je možné diskusi shrnovat a vést k dohodě či rozhodnutí.

Zabývá se situacemi, kdy se tento postup komplikuje. Učí rozlišovat mezi konflikty, které vznikají z odlišných zájmů, nedorozuměním a vlivem narušených vztahů. Ukazuje postupy při analýze zájmů a moci a metody přípravy na jednání a volby strategie, která vede ke zvolenému cíli, ať již je to vítězství nebo stabilní vztahy.

Metody: kurz vybírá z mnoha poznatků a postupů ty, které mají na úspěšnost komunikace a řešení problémů a konfliktů největší vliv. Je interaktivní, část programu je věnována nácviku dovedností a řešení reálných kauz. 

Doba trvání: 2 dny.

Cena: 4 950,- Kč bez DPH. V ceně je započítáno ubytování, strava, výukové materiály. Každý účastník obdrží po ukončení semináře osvědčení o absolvování.

Množstevní slevy (více účastníků z jedné firmy, nebo účast jedné osoby na více akcích v průběhu jednoho kalendářního roku)

  • 2 účastníci nebo 2 akce – 5% sleva
  • 3 účastníci nebo 3 akce – 10% sleva
  • 4 účastníci nebo 4 akce – 15 % sleva 

Nejbližší termín: prosím, v případě zájmu nás kontaktujte.

Sdílejte na