Akce v klášteře

24 středa
Koncert ArtCafé - HLASkontraBAS
ArtCafé
začátek akce 19 h

Koncert ArtCafé - HLASkontraBAS

Středa 24. 11. 2021 od 19:00
Sál Kreslírna, Klášter Broumov

Projekt Hlas kontra bas je projekt Ridiny Ahmedové a Petra Tichého, jazzové spojení hlasu a akustického kontrabasu. Čistá, obnažená hudba bez obvyklého vystlání dalšími doprovodnými nástroji.

Ridina Ahmedová je autorkou a spoluautorkou hudby k několika divadelním představením. Hostovala při nahrávání hudby k několika filmům, spolupracovala s řadou dalších hudebníků. Byla přizvána na řadu koncertů, jako host  si v roce 2008 zazpívala společnou improvizaci s Bobby McFerrinem. Za sólový projekt Hlasokraj, kombinující projekci a živý koncert, získala ocenění Next wave v kategorii Objev roku. Je zakladatelkou Hlasohledu, který pořádá výjimečné konference v ČR zaměřené na hlas a jeho přesahy.

Petr Tichý se kromě jazzu (např. Marek Novotný Quintet, Paul Novotny Trio) věnuje i elektronickým  projektům – hostoval na albu Bingriwingri bratří Orffů, podílel se na albech i koncertním provedení projektů Floex, je dlouholetým členem skupiny Alvik a spolupracoval se slovenskými Veneer. Doprovázel a doprovází řadku zpěvaček, mj Tonyu Graves, Feng Jun Song, Milli Janatkovou, Sylvii Krobovou a další.  Spolupracoval také s Idou Kelarovou, Vladimírem Václavkem a dalšími hudebníky.

Ukázka 2:https://www.youtube.com/watch?v=l6hZ-pddZBw
Ukazka 3: https://www.youtube.com/watch?v=X_cguAfz41g

Vstupné: 190 Kč / 150 Kč (pro členy klubu ArtCafé)
Prodej vstupenek: Předprodej on-line nebo v pokladně prohlídkového okruhu​
Rezervace: 
dana.cernotova@broumovsko.cz, 734 443 0161
Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Broumov

Předprodej

Pro účastníky koncertu platí aktuální nařízení vlády:

1. K ochraně dýchacích cest je nutné mít respirátor po celou dobu koncertu

2. Platné očkování proti COVID-19

3. Po prodělání nemoci COVID-19 platí imunita 180 dní

4. Negativní POC antigenní test ne starší 72 hod. nebo negativní PCR test ne starší 7dní, u dětí do 6l et není testování požadováno

5. Negativní PCR či antigenní test návštěvníci doloží potvrzením od zaměstnavatele či čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce o negativním testu provedeném ve škole či školském zařízení

 

 

 

Předprodej

Zpět na kalendář akcí