Zvládání stresu

Adventní, Vánoční a Silvestrovské prohlídky


více info >

8. Broumovské diskuse na YouTube

Podívejte se na záznam hlavních panelů se zajímavými hosty

více info >

Za poklady Broumovska na YouTube

Poslechněte si záznam koncertu festivalových rezidentů

více info >

Jak využít stres ve svůj prospěch? Chcete poznat a vyzkoušet si zajímavé techniky zvládání negativního stresu? Přijďte si prožít seminář plný krásného poznání a relaxací.

Stres není jen nepříjemná součást našeho každodenního života, určitou dávku stresu potřebuje každý z nás. Různí lidé mají různou odolnost vůči stresu. V rámci kurzu všichni poznáte svou hladinu stresu, seznámíte se s projevy, které eustres či distres doprovází, vyzkoušíte si protistresové relaxační a meditační techniky v prostředí, které je tomu předurčené. Prozradíme několik rad a tipů, jak nepodléhat stresu a jak šetřit své zdraví, pracovní okolí i soukromý život. Seznámíte se s prevencí syndromu vyhoření. Zvýšite svou hladinu odolnosti vůči stresu, naučite se lépe zvládat stresové situace.

Metody: kurz je interaktivní. Součástí jsou testy, dotazníky, praktická cvičení, relaxace a meditace za doprovodu hudby.

Délka trvání: 2 dny.

Cena: 4 950,- Kč + DPH. V ceně je započítáno ubytování, strava, výukové materiály. Každý účastník obdrží po ukončení semináře osvědčení o absolvování.

      Množstevní slevy (více účastníků z jedné firmy, nebo účast jedné osoby na více akcích v průběhu jednoho kalendářního roku)

  • 2 účastníci nebo 2 akce – 5% sleva
  • 3 účastníci nebo 3 akce – 10% sleva
  • 4 účastníci nebo 4 akce – 15 % sleva 

Nejbližší termín: prosím, v případě zájmu nás kontaktujte

 

Sdílejte na